Melania Trump në daljen e saj të parë publike pas largimit nga Shtëpia e Bardhë

Në daljen e saj të parë publike që nga largimi nga Shtëpia e Bardhë, ish-Zonja e Parë Melania Trump veshi një veshje të preferuar – një pallto Burberry me një manikyr të freskët dhe të zgjatur.

Ndërsa ndoqi ndeshjen e katërt të Serisë Botërore të shtunën në mbrëmje, Melania Trump zgjodhi një pallto Burberry, të cilën  fillimisht e veshi në korrik 2018 ndërsa vizitoi Belgjikën dhe më pas, përsëri, në qershor 2019 me një shall të akullt Hermès blu të mbështjellë rreth flokëve të saj.

Ndoshta në shenjë pavarësie nga kufizimet e Uashingtonit D.C., zonja Trump vendosi thonjë më të gjatë se zakonisht kur ishte në Shtëpinë e Bardhë. Në ato ditë, ajo zgjodhi një manikyr francez të pastër dhe profesional.

Read Previous

Biden “i duhet një shtëpi pensioni dhe një tas i ngrohtë me supë, jo qasje në kodet bërthamore”

Read Next

COVID-19 në vendin tonë /197 raste të reja dhe 7 jetë të humbura