Meghan Markle në Instagram/ Ja llogaria ku mund të ndiqni Dukeshën e Sussex

Meghan Markle është gati për tu rikthyer në Instagram pasi në heshtje u përgatit për t’u rikthyer në Internet, thonë burimet për “Page Six”.

Dukesha e Sussex-it, e cila do të festojë ditëlindjen e saj të 42-të të premten, ka një llogari të quajtur @meghan e cila tashmë ka 2,420 ndjekës – pavarësisht faktit se ajo kurrë nuk ka postuar asgjë.


Markle thuhet se krijoi llogarinë e saj në Instagram, e cila përmban një imazh me lule rozë, pak para se të lançonte podcast-in e saj në Spotify në gusht 2022.

Ajo ka qenë në bisedime me një sërë markash për të bashkëpunuar – dhe është veçanërisht në bisedime të nënshkruajë me markën luksoze Cartier për të cilët thuhet se kanë frikë se ndonjë marrëveshje mund të mërzisë familjen mbretërore.

Një burim i tha Page Six: “Meghan ishte vendosur të dilte LIVe në Instagram, por ndryshoi mendje pak para se të lançonte podcast-in e saj “Archetypes”.” Markle zbuloi se po luante me idenë për t’u rikthyer në mediat sociale në intervistën e saj shumë të publikuar me “The Cut” gushtin e kaluar:

A do të dish një sekret? Po kthehem…në Instagram”.-tha ajo.

Si aktore në “Suits”, ajo ishte goxha aktive në Instagram dhe kishte një blog udhëtimesh dhe lifestyle të quajtur The Tig – por hoqi dorë nga kjo kur u martua me Princin Harry.

“Ishte një ndryshim i madh – një ndryshim i madh për të kaluar nga ajo lloj autonomie në një jetë tjetër,” tha ajo për The Cut. Ajo iu bashkua Harryt, Princit William dhe Kate Middleton në Instagramin e tyre të përbashkët, @KensingtonRoyal, kur ajo iu bashkua familjes mbretërore.

Më pas ajo dhe Harry hapën faqen e tyre në Instagram @sussexroyal në prill 2019, një muaj para se djali i tyre Archie të lindte. Ai arriti 1 milion ndjekës brenda gjashtë orëve. Por çifti e mbylli atë menjëherë pasi u larguan nga familja mbretërore në mars .

Read Previous

Pse zgjohemi të lodhur?/ Këshilla për një gjumë të qetë

Read Next

Patologjitë e verës tek fëmijët/ Ja disa këshilla që japin mjekët pediatër