Meghan jep një tjetër intervistë surprizë / Çfarë do të zbulojë ajo këtë herë

Meghan Markle ka dhënë një intervistë të re televizive – këtë herë për prezantuesen e talk show Ellen DeGeneres.

Faqja e internetit Ellentube.com e emisionit tha: “Aktivistja dhe bashkëthemeluesja e Archewell do të bisedojë me Ellen për rritjen dhe kthimin në Kaliforni, si dhe për librin e saj më të shitur të New York Times për fëmijë The Bench”.

DeGeneres kishte publikuar më herët një trailer në llogarinë e saj në Twitter dhe tha se Dukesha e Sussex-it do të shfaqej në The Ellen Show të enjten.

Intervista e profilit të lartë vjen tetë muaj pas bisedës së dukeshës së Sussex-it me Oprah Winfrey. Meghan dhe Duka i Sussex akuzuan një anëtar të paidentifikuar të familjes mbretërore për racizëm gjatë bisedës së tyre të diskutueshme me Winfrey.

Ata gjithashtu thanë se institucioni i monarkisë nuk arriti ta mbështeste dukeshën kur ajo kishte mendime për vetëvrasje dhe folën për marrëdhëniet e tensionuara të Harry-t me Princin e Uellsit dhe Dukën e Kembrixhit.

Në trailerin për Ellen Show, dukesha foli për mënyrën sesi ajo shkonte me makinë në të njëjtin sit të Warner Brothers për audicione, por se atëherë ishte “shumë ndryshe”. Ajo tha se ngiste Ford Explorer e saj Sportiv “shumë, shumë të vjetër” dhe çelësi pushoi së punuari në derën anësore të shoferit.

“Unë do të hapja bagazhin dhe do të ngjitesha brenda dhe pastaj do ta mbyllja pas meje dhe do të zvarritesha mbi të gjitha ulëset për të dalë”, tha dukesha.

E pyetur nga DeGeneres nëse e pa dikush, Meghan u përgjigj: “Jo, unë aktrova. Thash: “Oh, thjesht po kërkoj për rezymenë time dhe pikat kryesore ose skenarin tim”.

DeGeneres shkroi në Twitter: “Shumë ka ndryshuar që nga hera e fundit që Meghan, Dukesha e Sussex-it, ishte në audicionin e Warner Brothers. Mos e humbisni pjesën tjetër të intervistës sonë nesër.”

DeGeneres është një mik i Harry-t dhe Meghan-it dhe i ka quajtur ata “çifti më i lezetshëm, kaq me këmbë në tokë”.

Ajo më parë i mbrojti ata kur u përballën me kritika pasi morën një sërë avionësh privatë.

“Dua të them që nuk mund t’ju them se sa të ëmbël janë. Por gjëja më e rëndësishme është që unë duhej të mbaja Archie. Unë ushqeva Archie-n. E mbajta Archie-n,” tha ajo pas takimit me djalin e Harry-t dhe Meghan-it në 2019./The Guardian

© Kumtari.al

Read Previous

Rama përgënjeshtron mediat britanike për kampe refugjatësh

Read Next

Sëmundjet kronike, shkaqet kryesore të vdekjeve në Evropë dhe Amerikë / Ja cilat janë ato