‘Mbusha 16 vjeç’, pamjet nga super festa e ditëlindjes së Greta Koçit

Greta Koçi festoi mbrëmë ditëlindjen me një super festë ku kishte mbledhur familjarët dhe miqtë e saj. Këngëtarja kishte zgjedhur të vishej me fustan rozë dhe dekorimi ishte në të njëjtën ngjyrë.

Greta mbushi 30 vjeç, por për pak humor ajo vendosi në tortë numrin 16 duke falenderuar të gjithë për urimet./Gazeta Shqiptare

Read Previous

KFOR: Po monitorojmë situatën në mbarë Kosovën

Read Next

Afërdita Suka, deputetja e parë shqiptare në parlamentin e Landit në Berlin.