Manchester United e mbyll me Pogba-n

Tani “topi” kalon te Mino Raiola, që duhet të gjejë një skuadër të re për Paul Pogba, një mision ky që nuk do të jetë shumë i vështirë, duke qenë se për francezin kanë shfaqur interes klube të shumta europiane, me Realin e Madridit në krye.

Pikërisht Los Blancos po punojnë për të marrë me parametra zero një tjetër futbollist, francezin Kylian Mbappe dhe bashkë me Pogba, do të rrisnin ndjeshëm cilësinë në skuadër, për më tepër pa shpenzuar para.

Read Previous

Katapulta: Historia e gjatë e mekanizmit mesjetar të rrethimit

Read Next

Norvegji/ pas Kjell Ropstad, ‘çmendet’ edhe kryeparlamentarja Eva Hansen