Makina përplas gruan në Durrës, dërgohet me urgjencë në spital

Një makinë ka përplasur mëngjesin e sotëm një grua në Durrës. E plagosura është dërguar me urgjencë në spital.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës Qemal Mici, lagjia nr.17.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Read Previous

Inceneratori i Tiranë mbyll bilancin. Deklaron fitime 6.2 milion euro në vit

Read Next

“Rritje e pabesueshme” e çmimeve

Leave a Reply

Your email address will not be published.