Lulzim Basha ndjekës i ‘flaktë’ i shkrimeve të Mero Bazes

Erdhi edhe kjo ditë!

Lulzim Basha ka nisur të pëlqejë shkrimet e Mero Bazes, gazetarit që prej vitesh vetëm sulmon me fyerje dhe shpifje opozitën.

Kjo video tregon se si Basha ka pëlqyer të paktën një shkrim të gazetarit të pushtetit.

Bëhet fjalë për një shkrim me titull: “Krevati i Taulantit dhe “prestigji” i opozitarëve në pishinat e Irfanit”

Si vazhdimisht, edhe në këtë shkrim, Mero Baze merr në mbrojtje Taulant Ballën dhe vazhdon të sulmojë këdo që direkt dhe indirekt sulmon Edi Ramën, njeriun që e ka renditur Shqipërinë në fund të botës për lirinë e medias.

Balla është njeriu që është shfaqur më pranë Enkelejd Alibeajt dhe Lulzim Bashës prej muajsh.

/syri.net

Read Previous

Ndryshime në buxhetin e 2022/ Publikohet paketa e dytë anti-krizë

Read Next

Ministria e Bujqësisë: Siguria ushqimore në rrezik, AKU vonon analizat dhe nuk zbaton ligjet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *