Lëvizja Bashkë regjistrohet për zgjedhjet e 14 majit

Levizja Bashkë e Arlind Qorit ka mundur të sigurojë në Kolegjin Zgjedhor të drejtën për tu regjistruar në zgjedhjet vendore të 14 majit.

Në seancën e mbajtur në Kolegj, Levizja Bashkë paraqiti vendimin e formës se prerë të gjykates që doli dje.

Përballë do të ketë Belind Këlliçin e PD-së dhe Erion Veliaj nga PS.

Read Previous

Raporti i DASH, Vasili: Korrupsioni në vend galopant, presioni i gjyqësorit nga qeveria e mbështetur në krim

Read Next

Këlliçi pubikon dokumentat/ Kompania e inceneratorit të Tiranës nuk kishte para për të kryer investimin