Lëkundje tërmeti në vend

Ditën e sotme janë ndier lëkundje të lehta tërmeti në vendin tonë. Tërmeti me magnitudë 3.5 i shkallës Rihter është regjistruar në Himarë, me një thellësi prej vetëm 2 km.

Lëkundja ka shkaktuar panik te banorët e zonës, edhe pse nuk raportohet për dëme.

Read Previous

Elon Musk ripostoi memen e kësaj 28-vjeçare – dhe më pas u shit për gati 20,000 dollarë në vetëm 2 ditë

Read Next

“Njeriu Vitruvian”

Leave a Reply

Your email address will not be published.