Lajm i Fundit! Sali Berisha dhe grupi i Rithemelimit hyjnë në zyrat e PD

Read Previous

Vendi nën pushtetin e ujit dhe dëborës, qeveria, në verë bredh plazheve, në dimër bën raportime si “portal”

Read Next

Lalla kërkon azil politik në Itali