LAJM I FUNDIT/ Nisin testimet për drogë te efektivët e policisë

Rreth 50 efektivë nga Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër i janë nënshtruar testit të drogës.
Brenda pak orësh të dalin edhe rezultatet.
Ky testim realizohet pa i njoftuar më parë efektivët dhe do të jetë periodik.
Për rastet e dyshuara pavarësisht se në testimin e parë mund të rezultojnë negativ, testimi do të përsëritet në një periudhe të

© Kumtari.al

Read Previous

Rittenhouse: Nëse prokurorët mund të bëjnë atë që i bën atij, imagjinoni çfarë mund t’i bëjnë një personi me ngjyrë

Read Next

A kishte mjete piroteknike dhe karburante në autobusin e aksidentuar?