Koncerti i Jingle Ball Ball 2021 / Yjet e muzikës mahnitës në performancë dhe veshje

Justin Bieber doli në skenë me syze dielli për një performancë energjike në Capital Jingle Bell Ball, të shtunën mbrëma.

Yjet e muzikës u shfaqën mjaft energjik, për ngjarjen Barclaycard ndërsa performuan për koncertin masiv.

Jesy Nelson gjithashtu dukej mahnitëse në një ansambël të kuq, teksa performoi koncertin e saj të parë që nga largimi nga Little Mix vitin e kaluar. Ajo stiloi flokët e saj gri me një pamje të lagur dhe vendosi syze dielli në formë flake.

Becky Hill doli në skenë me një jumpsuit të gjelbër.

 

Olly Alexander realizoi një shfaqje energjike teksa ata performuan në Jingle Bell Ball të Capital të shtunën mbrëma.

 

©Kumtari.al

Read Previous

Dita nis me vranësira dhe reshje shiu / Si pritet të jëtë pjesa tjetër e ditës?

Read Next

Babai i David Beckham martohet me avokaten milionere Hilary Meredith