Kombinat/ Një 53 vjeçar gjendet pa shenja jete në rrugë

Një 53-vjeçar është gjetur i pajetë sot në rrugë në Kombinat.

Ngjarja ndodhi rreth orës 06:30, në Kombinat, ku nga kalimtarët është gjetur në trotuar pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi P. G., 53 vjeç.

Paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Read Previous

Sherr masiv në NBA, Lebron Xhejms gjakos kundërshtarin

Read Next

Gjykata shpall të pafajshëm efektivin e RENEA-s që u kap me 1kg kokainë në makinë