Këlliçi: Vula do të vihet në vend më 14 maj nga qytetarët

Kandidati i opozitës për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, postoi disa foto nga takimet e tij në zonën e Zall Bastarit.

Këlliçi shkruan se ai me ekipin e tij do të shkojë në çdo cep.

Ndërkohë, Këlliçi thekson se vulën do e vënë shqiptarët më 14 maj.

“Unë me ekipin tim do të shkojmë në fshatin më të largët, deri ku të gjejmë shtëpinë e fundit të banuar, për t’i dhënë mundësinë çdokujt të dëgjohet.

Vulën e vënë shqiptarët më 14 maj!” shkruan Këlliçi.

ImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Read Previous

Pas vendimit të Apelit, Berisha thërret mbledhje të kryesisë dhe këshilit kombëtar të PD

Read Next

Berisha: Vendimi i djeshëm nuk ka dha goditje, na dha kushtrim