Këlliçi uron Pavarësinë e Kosovës nga Prekazi

Deputeti i PD dhe njëherazi kandidati për Bashkinë e Tiranës në zgjdhjet e 14 majit, Belind Këlliçi ka vizituar Prekazin në 15 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

‘Doni t’i trashëgoni të rinjve atdhedashurinë? Çojini në Prekaz! Shkollat tona duhet të organizojnë ekskursione atje!’, shkruan Këlliçi në Facebook.

Postimi i plotë:

Doni t’i trashëgoni të rinjve atdhedashurinë? Çojini në Prekaz! Shkollat tona duhet të organizojnë ekskursione atje!

Gëzuar Ditën e Pavarësisë, Kosovë! 🇽🇰

Shqiptare e kaluar shqiptares ♥️

Read Previous

15-vjetori i Pavarësisë, Kurti: U arrit përmes luftës dhe sakrificës! Kosova, shembull i demokracisë në Ballkan!

Read Next

Cikloni në Zelandën e Re/ Tetë të vdekur dhe mijëra të zhdukur