Këlliçi takon kampionin e botës në SHBA

Deputeti dhe njëkohësisht kandidati i opozitës për Bashkinë Tiranë, Belind Këlliçi ndodhet prej disa ditësh në SHBA për takime në kongres dhe dëgjesa me shqiptarët e amerikës.

Por, gjatë kësaj vizite, Këlliçi ka patur edhe një takim domethënës në këtë prag fushate elektorale që do të mbahet në Tiranë më 14 maj, ai është takuar me kampionin e botës në boks, ish-rivalin e Tyson, Evander Holyfield.

Postimi i Këlliçit:

Kënaqësi të takoja në Washington, kampionin e botës në boks për peshat e rënda, legjendën amerikane, Evander Holyfield 🥊🏆

Ndeshja e tij me Mike Tyson, do mbetet një nga përballjet më epike të boksit botëror!

Read Previous

Braktisja e Elbasanit nga të arsimuarit

Read Next

Mediat perëndimore: Biden i ka ofruar Putinit 20% të territorit të Ukrainës