Këlliçi: Kashari dhe e gjithë kurora e Tiranës do të marrin vëmendjen që meritojnë

Kandidati i opozitës për bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi e ka nisur ditën e sotme me një postim në rrjetet sociale.

Ai shkruan se Kashari dhe e gjithë kurora e Tiranës do të marrin vëmendjen dhe shërbimet që meritojnë nga Bashkia.

“Kashari dhe e gjithë kurora e Tiranës do të marrin vëmendjen dhe shërbimet që meritojnë nga Bashkia”, shprehet.

Read Previous

Afera e Veliaj me inceneratorin/ Manjani: Nuk është hetuar thuajse fare nga SPAK

Read Next

Ligj për miq! Në mes të ditës!