Këlliçi: Do vijë dita që në Tiranë të shohim e shijojmë gjelbërimin e munguar

Kandidati i PD-së për Bashkinë e Tiranës në 14 maj, Belind Këlliçi ka uruar filimin e stinës së pranverës duke shpresuar për plotë ditë me diell.

‘ Do të vijë dhe dita që në Tiranë të shohim e të shijojmë gjelbërimin e munguar’, shkruan Këlliçi në Facebook.

Postimi i plotë:

Pranverë të mbarë! 🌼

Paçim plot ditë me diell!

Do të vijë dhe dita që në Tiranë të shohim e të shijojmë gjelbërimin e munguar!

#Tirana #meBelindin

Read Previous

Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje këmbësorin

Read Next

Qytetarët në pumundësi të plotë financiare, Boçi: Ndryshojmë në 14 maj