Këlliçi: Do të përfishj në fushatë dhe dëgjoj çdo qytetar të Tiranës

Kandidati i opozitës për Bashkinë Tiranë, Belind Këlliçi, është shprehur në një postim në rrejtin social Facebook, se kjo fushatë elektorale do të jetë e para fushatë e këtij lloji në të cilën do të përfshihet drejtpërdrejt në të vetë qytetari.

“Kam me vete një super ekip që më shoqëron në çdo hap. Do të jetë fushata me numrin më të madh të qytetarëve të përfshirë.”, – shkruan Këlliçi.

Këlliçi prej kohësh ka filluar turin e dëgjesave në çdo lagje të Tiranës, ku mbledh ankesat, sugjerimet dhe kërkesat e çdo qytetari.

 

Read Previous

Nuk është pyetja nëse do të ndodhë ndonjë tërmet në Turqi, por vetëm kur do të ndodhë, sipas ekspertëve

Read Next

Boçi: Qytet që paguan miliona euro për plehrat dhe zgjohesh mes pisllëkut