Këlliçi: Bashkia do t’i shohë qytetarët si njerëz e jo si burim financiar

Kandidati i opozitës për Tiranën, Belind Këlliçi vijon takimet me banorët e Tiranës në çdo rrugë e lagje të kryeqytetit.

Në këto takim Këlliçi thotë se po dëgjon çdo ankesë e kërkesë të qytetarëve dhe po i mban shënim për t’i përkthyer më pas në program qeverisë pas 14 majit.

“Bashkia do t’i dëgjojë e trajtojë qytetarët në radhë të parë si njerëz, e nuk do t’i shohë ata vetëm si burim financiar (taksapagues”,- shkruan Belind Këlliçi.

Postimi i plotë i Këlliçit:

 

Read Previous

Butrinti/ Ish kongresmeni letër falenderimi Ina Zhupës për luftën e saj në mbrojtje të trashëgimisë kulturore

Read Next

Bregu: Ballkani, pjesë e rëndësishme për sigurinë dhe stabilitetin në Europë