Kavajë/ Makina përfundon në kanal, mbetet viktimë një 33 vjecare

Një aksident tragjik ka ndodhur në rrugën që lidh Kavajën me Rrogozhinën pranë varrezave të qytetit. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga për shkak se po ecte me shpejtësi. Behet me dije se një automjet tip “Golf” me targa AA 045 SJ, ka rënë në kanal. Si pasojë e aksidentit ka gjetur vdekjen në 33-vjeçare.
Lojtës Videosh

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 10.03.2023, në vendin e quajtur Përroi i Rikaj, Kavajë, shtetasja R. C., 30 vjeçe, duke drejtuar automjetin e saj, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit 30-vjeçarja ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Read Previous

Durrës/ Betonierja përplas për vdekje një person me biçikletë

Read Next

Dokumenti/ 330 milionë të tjera nga Bashkia e Tiranës për “Top Media”-n