Kate rrezaton me veshjen e saj në ngjarjen e bamirësisë

Dukesha e Kembrixhit, 39 vjeç, u shfaq rrezatuese me veshjen e saj në një ngjarje bamirësie për varësinë nga droga dhe alkoli.
Me një fustan të kuq me pala, kombinuar me një bluzë të kuqe dhe me një çantë lëkure të vogël prej 295 £, Kate tërhoqi vëmendjen e publikut në ngjarjen ku ajo mbajti fjalimin kryesor dhe lançoi fushatën Trust Forward ‘Marrja e veprimeve mbi varësinë’.
 

Read Previous

Kryeministri polak akuzon BE -në për shantazh pas përshkallëzimit të mosmarrëveshjeve mbi sundimin e ligjit

Read Next

Droni do të shpëtoj qentë e bllokuar nga vullkani spanjoll