Jep dorëheqjen Drejtori i Përgjithshëm i Sistemit Parauniversitar

Read Previous

Xhaketë dhe xhinse – kombinimi i të gjitha kohërave, ja si i veshën yjet këtë pranverë

Read Next

Moti i keq me shi dhe erë të fortë, ka sjell probleme ne Portin e Shëngjinit.