Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja shkon në SPAK

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja është paraqitur paraditen e sotme në SPAK.

Mësohet se si do të përgjigjet për koncesionin e sterilizimit.

Më herët për këtë çështje është pyetur zv.ministri i Shëndetësisë Klodian Rrjepaj.

Read Previous

Sherr me sende të forta mes dy familjeve në Tiranë

Read Next

Mbyllja e “e-Albania”, shtyhet regjistrimi për nxënësit në klasa e para dhe të dhjeta

Leave a Reply

Your email address will not be published.