Intervista e Meghan për Ellen DeGeneres / Cfarë zbuloi dukesha për publikun?

Dukesha e Sussex tha se Princi Harry e pëlqen stilin e jetës dhe motit në Kaliforni, gjatë një interviste me prezantuesen e emisionit të bisedës amerikane Ellen DeGeneres.

Duke reflektuar për lëvizjen e tyre në Bregun Perëndimor të SHBA-së kur filloi pandemia, Meghan tha: “Ne kemi pas mundësi të kalojmë shumë kohë në shtëpi”.

“Ne jemi të lumtur”, shtoi ajo.

Dukesha gjithashtu mori pjesë në një shaka me shitësit ambulantë, të cilët e panë atë të kryente një sërë udhëzimesh të transmetuara nga Ellen përmes një kufje.

Ellen e udhëzoi Meghan-in të mbante një kristal shërues në ballin e saj, të hante ushqim si një kafshë, të pinte nga shishja e qumështit të një foshnjeje dhe të bënte shaka në një kompleks studiosh në Los Anxhelos.

Skeçi i “kamerës së fshehtë” është një funksion i rregullt në emisionin e Ellen, dhe më parë ka përfshirë të famshëm duke përfshirë Adele, Emma Watson dhe Jennifer Lopez.

Gjatë paraqitjes së saj, Meghan tha se vajzës së saj pesë muajshe Lilibet, kishin filluar t’i dilnin dhëmbët, ndërsa djali Archie, dy vjeç, kishte marrë për të ushqyer pulat në shtëpinë e tyre në Montecito.

Ajo reflektoi mbi gëzimin e të qenit prind përkrah bashkëshortit të saj, teksa promovoi një libër për fëmijë që ajo ka shkruar, që përmban ilustrime të bazuara te Harry dhe Archie.

Intervista e fundit televizive e Meghan ishte për Oprah Winfrey në mars, kur ajo tha se ishte “çliruese” që mund të fliste lirshëm, larg institucionit të Familjes Mbretërore.

Sussexes njoftuan se do të “tërhiqen” si anëtarë të familjes mbretërore në janar 2020.

Meghan aktualisht është përfshirë në një betejë ligjore të vazhdueshme me botuesit e gazetës Mail on Sunday për publikimin e një letre që ajo i dërgoi babait të saj.

Dukesha kishte ngritur padi për keqpërdorimin e një letre “personale dhe private” dhe shkeljen e të drejtës së autorit – por Associated Newspapers ka apeluar kundër vendimit./BBC

© Kumtari.al

Read Previous

Studim / Rezulton se studentët e Harvardit nuk janë aq të zgjuar

Read Next

Bujar Nishani: Nga Foltorja e Librazhdit vijon lëvizja historike për ndryshim