Ilir Meta, një urim ndryshe për ditën e parë të shkollës

Presideti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka zgjedhur të bëj një urim ndryshe për ditën e parë të shkollës.

Ai e ka përcjell urimin e tij shoqëruar me një foto i ulur në bankat e një shkolle së bashku me disa nxënës.

 

Postimi i plotë

”Një vit të mbarë dhe me plot arritje të shkëlqyera në rrugën e dijes, veçanërisht për vogëlushët, të cilët ulen sot për herë të parë në bankat e shkollës!
Urime të ngrohta dhe shumë suksese për të gjithë mësuesit dhe profesorët në misionin e tyre fisnik!”

Read Previous

Rama/Nuk kam çfarë të bisedoj dhe ndërmjetësoj me Vuçiç

Read Next

Kurti/ Në takimin me Ramën më shumë kanë biseduar ministrat tanë se ne të dy