I ikën bashkëshortja nga shtëpia, bashkëshorti i kërkon ndihmë policisë

Një 30 vjeçare është larguar nga banesa dhe të afërmit e saj nuk ka asnjë informacion në lidhje me vendndodhjen e saj.

Bashkëshorti i shtetases me iniciale L.H. 30 vjeç ka kallzuar në polici se ajo që nga data 11 dhjetor është larguar nga banesa dhe ai nuk ka asnjë informacion në lidhje me vendndodhjen.

I riu kërkon ndihmën e policisë për gjetjen e saj.

“Me datë 14.12.2021, shtetasi E. T., ka kallëzuar se me datë 11.12.2021 është larguar dhe nuk është kthyer në banesë, bashkëshortja e tij, shtetasja L. H., 30 vjeçe “, thuhet në njoftimin e policisë.

Read Previous

NY Times, Biden nuk duhet të kandidojë sërish

Read Next

Skuthi dhe ambasadorët!