Gruaja e Llallës nxjerr gishtin

Një foto e cila po qarkullon në rrjetet sociale që prej pasdites së sotme, ku një grua e cila sapo del nja një automjet luksoz, u tregon gishtin e mesit gazetarëve, thuhet se është bashkëshortja e Adriatik Lllallës.

Mesa duket bashkëshirtja e Llallës, i cili u dënua sot me dy vite burg nga Gjykata e Apelit, nuk e ka pritur mirë vendimin dhe ka humbur toruan.

Shpresojmë që zonja Llalla të qetësohet në ditët në vijim.

Read Previous

Arratiset Llalla

Read Next

Rama takon Erdogan