Greqi/ Një 27 vjeçar shqiptar përdhunon turisten gjermane

Një 27-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke në ishullin Kos, pasi dyshohet se ka përdhunuar një turiste gjermane po ashtu 27-vjeçare.

Takimi mes tyre ka nisur në një lokal dhe më pas ata patën një bisedë me njëri-tjetrin. Por në momentin kur 27-vjeçarja u ngrit nga lokali dhe u nis për në dhomën e hotelit, shqiptari e ka ndjekur dhe e ka “rrëmbyer” duke e çuar në plazh dhe e ka përdhunuar deri në mëngjes.

Ishte vetë vajza që ka bërë denoncimin në polici dhe pasi shqiptari u arrestua, vajza e njohu dhe konfirmoi se ishte ai që e kishte përdhunuar.

Read Previous

Anglia, rruga për në finale…fushë

Read Next

Ambasada gjermane, rregullat e reja të punësimit për emigrantët nga 1 korriku