Futbollisti i Interit në stadium për të parë Milanin

Mbrëmjen e djeshme, teksa luhej ndeshja Milan – Venecia, kamerat kanë inkuadruar një tifoz të “çuditshëm” të Milanit në stadium.

Bëhet fjalë për Perisiç, futbollisti që luan me skuadrën rivale të Milanos, Interin.

Fotoja e Perisiç duke ndjekur ndeshjen e Milanit ka bërë bujë në rrjetet sociale dhe ambientin sportiva italian e më gjerë.

Nuk dihet nëse Perisiç është thjesht një tifoz i flaktë i Milanit apo mund të jetë diçka më shumë se kaq, ndonjë kalim i tij te Milan që në merkaton e janarit të vitit të ardhshëm.

Read Previous

Divorci Rama-Doshi është vetëm “në letra”.

Read Next

Ish krerët e UÇK-së në Hagë: Të pakënaqur me ushqimin, vizitat familjare dhe orarin e shkurtër të shëtitjeve