Fotot bëjnë xhiron e rrjetit, Shakira fotografohet duke qarë në rrugët e New York

Shakira u fotografua duke qarë në një dyqan në Nju Jork. Këngëtarja ka disa ditë që po kalon në qytet, ku performoi në “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” me vlerësimin e kritikës dhe publikut. Mesa duket ajo e ka marrë udhëtimin si një mundësi për pushime, duke udhëtuar me fëmijët e saj dhe duke parë disa nga pamjet e qytetit.

Shakira u fotografua duke qarë teksa bënte pazar dhe fliste me një grua të paidentifikuar. Fotot e tregojnë atë të veshur me një kapele dhe një këmishë të zezë me mëngë të gjata. Sipas Grosby Group, Shakira ishte në Times Square me fëmijët e saj, duke vizituar vende të ndryshme, duke përfshirë dyqanin e çokollatës M&M. Shakira thuhet se filloi të qante dhe u përpoq të mbulonte fytyrën nga kamerat me kapelën e saj.

Pas ndarjes nga Gerard Pique, Shakira ka qenë e hapur për emocionet e saj dhe sa e prekur ka qenë gjatë vitit të kaluar. Ndërsa foli për suksesin e këngës së saj “Bzrp Music Sessions, Vol. 53” me Fallon, Shakira tregoi se sa e shëndetshme kishte qenë përvoja e të shkruarit për emocionet e saj dhe se si i dha asaj një komunitet virtual “motrash” që e kuptonin dhimbjen e saj.

Shakira was seen crying in the middle of Times Square after the Jimmy Fallon show - The StoriestShakira was seen crying in the middle of Times Square after the Jimmy Fallon show - The Storiest

 

Read Previous

Analiza e DW/ Pa Asociacion nuk mund të ketë marrëveshje Kosovë-Serbi

Read Next

Këlliçi: Veliaj gënjeshtar dhe kryebashkiak fasadash