Foto/Lajm “Elita” e fshatit tonë

Premiera e “James Bond” bën bashkë “elitën” e Shqipërisë. Nga Veliaj që përkulet para Yuri Kim, te djali i Edi Ramës, Prokurori, kreu i SPAK…etj

Ndër të pranishmit spikasin kryetari i bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj, ambasadorja amerikane Yuri Kim, ambasadori britanik, Alastair King-Smith, por edhe djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Gregu.

Po ashtu në këtë shfaqje premiere shihen të shtrëngojnë duart edhe drejtuesit e drejtësisë dhe policisë, Kryeprokyrori Olsian Çela, kreu i SPAK, Arben Kraja, ministri Bledi Çuçi dhe drejtori i ri i Policisë së Shtetit, Gledis Nano.

Ndër pjesëmarrësit ishin edhe mjaft artistë e anëtarë të “shoqërisë civile”, të fshatit tonë.
/kumtari.al/

Read Previous

Australi, oficeria jep dorëheqjen gjatë një interviste live/ Ajo tha se shumica e policëve nuk duan të zbatojnë urdhrat për masat COVID-19

Read Next

PROVA E RADHËS E DËSHTIMIT TË KUVENDIT PËR TË GARANTUAR AKSESIN E MEDIAS