Fillon puna për hapjen e tunelit të Llogarasë

Kryeministri Rama ka njoftuar sot paradite fillimin e punimeve në tunelin e Llogarasë.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe sot kur nisim punën në kantierin e Tunelit të Llogarasë, ju përshëndes me këtë videokartolinë, duke ju uruar të diel të qetë”, shkruan Rama në Facwbook. https://fb.watch/9gzMLLaSQj/

Read Previous

KQZ jep informacion për orët e para të procesit zgjedhor

Read Next

Italia mposhtet nga papunësia! Populli zbret në rrugë