Evi Kokalari përgënjeshtron foton

Aktivistja e Partisë Republikane në SHBA, Evi Kokalari, ka reaguar pas publikimit të një fotoje nga kryetarja e Gjykatës së PD, Adriana Kalaja.

Në foto duket Evi Kokalari dhe një imazh i turbullt i Erion Veliajt.

Image

Në fakt këtu qëndron edhe problemi.

Kokalari ka reaguar duke thënë se fotoja ishte montazh dhe për ta përforcuar këtë bindje të saj ka publikuar fotografinë origjinale.

Në këtë foto aktivistja duket në krah të një personi tjetër dhe jo Erion Veliajt.

Image

Ajo i ka kërkuar Adriana Kalasë të përgenjështrojë akuzat në rrjetet sociale.

Read Previous

Dhunohet punonjësi i bashkisë Patos/ Nuk pranoi të japë 10 emra si votues të PS-së

Read Next

10 ditë që nuk tronditën gazetarët!