Era Saraçi hedh posht zërat për ndarjen e prindërve të saj

E ftuar në “Ftesë në 5” në Top Channel Era Saraçi, vajza e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, hodhi poshtë zërat për ndarjen e prindërve të saj.

Era tha se në fundvit po planifikojnë që të mblidhet e gjithë familja bashkë.

Po do mblidhemi të gjithë bashkë, ashtu është plani. Momentalisht babi është në Shqipëri me disa projekte muzikore, ndërsa ne jemi këtej. E di që do mblidhemi të gjithë bashkë, por nuk e kemi vendosur akoma nëse në Shqipëri apo në Amerikë”, tha Era.

©Kumtari.al

Read Previous

Ndalohet hyrja në Greqi e shtetasve të vendeve të treta

Read Next

Ndalimi i eksporteve të naftës amerikane do të ishte një ‘dhuratë për OPEC-un dhe Putinin’, thotë CEO i Big Oil.