Edmond Spaho-Bashës: Bëhu një herë të vetme burrë dhe jep dorëheqje

Edmond Spaho, deputeti i Partisë Demokratike ka bërë një postim në rrjetin social facebook, duke krahasuar me anë të dy fotove numrin e ndjekësve live të z. Basha në një intervistë për VOA, në kohën që z. Berisha shfaqet nga Foltorja e Librazhdit.
Spaho i bën thirrje Bashës të jap dorëheqjen sepse ka humbur mbështetjen.
Postimi i Plotë
Ja ndryshimi i madh!
Luli i vetmuar në zyrë dhe që e mban me gajret Gazi i botës.
Në krahun tjetër anëtarët, simpatizantët dhe qytetarët shqiptarë që janë zjarri i Foltores.
Bëhu një herë të vetme burrë dhe jep dorëheqje, ke humbur mbështetjen, nuk e mban dot karriken.
©Kumtari.al

Read Previous

Lukashenko në intervistë për BBC: Ne mund të kemi ndihmuar emigrantët për në BE

Read Next

Aktivistja Kokalari gati padinë për Ervin Salianjin