Edhe Gledis Nano paraqitet në SPAK

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano, ka shkuar ditën e sotme në SPAK, por arsyet e paraqitjes së kreut të Policisë së Shtetit në Prokurorinë e Posaçme nuk dihen ende.

Gjatë ditës së djeshme ishte radha e ish-kryebashkiakut Xhelal Mziut që të pyetej. Mziu sqaroi pozicionin e tij, ku tha se ishte si deklarues. Më herët si deklarues ishin edhe zyrtarë të tjerë, si Ilir Beqja, Tualant Balla, Dritan Leli dhe Blendi Gonxhe.

 

Read Previous

Rama ka takuar në Athinë Mohammed bin Salman bin Abdulaziz, princin e kurorës saudite

Read Next

Sekuestrohen miliona euro pasuri të “biznesmenit” Pashk Rrapi”. Kompanitë e tij kanë marrë edhe tendera nga Bashkia Tiranë