E godasin në skenë, MC Kresha braktis koncertin: Kam ardh të këndoj pa lekë!

Goditja e artisteve në skenë teksa performojnë siç duket është kthyer në problem në mbarë botën, kujtojmë këtu rastin e Cardi B si dhe të Bebe Rexhës.

Por në një situtatë të tillë është gjendur dhe reperi i njohur kosovar MC Kresha.

Në një video të publikuar në rrjete sociale MC Kresha shihet më një shkrepse në dorë duke iu drejtuar fansave të tij:

“Nëse mendoni që kemi ardh për të kënduar me lek, kemi ardh pa lekë për të kënduar. Faleminderit.”

Më pas MC Kreshta largohet nga skena.

 

Read Previous

“Bojkoto Cecën”/ Thirrje në rrjetet sociale kundër këngëtares serbe

Read Next

Gjashtë mënyra për t’i djegur kaloritë e tepërta pa shkuar në palestër