Dora e ngrohtë e Partisë, lëshon Elisën, shtrëngon Taulantin

Është bërë virale një foto e kryeministrit Edi Rama dhe kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla.

Të dy bashkë janë përqafuar si kurrë më parë në koncertin e sheshit Skënderbej.

Fotoja ka marrë mjaft vëmendje dhe komentet pikante kane qenë te shumta.

Read Previous

Sanitarja hynë në edicionin qëndror të lajmeve

Read Next

ZOTI PRESIDENT