Divjaka në flakë, deputetja e PD: Asnjë lëvizje nga zjarrëfikësit

Deputetje demokrate Ilda Dhori denoncon mungesën e vëmendjes së instancave shtetërore  për shuarjen e flakëve të zjarrit që ka përfshirë Spolte.

“Asnje levizje deri tani, nga zjarrfikësit e Divjakës!”, shkruan Dhori në rrjetin e saj social Facebook.

Postimi i plotë:

PO NDODH!

TANI!

Mbi 1 orë, Kodra në SPOLTE, nën flakë të tërbuara që po rrezikojnë dëme të medha!

ASNJË LEVIZJE deri tani, nga ZJARRFIKËSET E DIVJAKËS!

THIRRJE, VEPRONI SHPEJT DHE TANI!

Read Previous

Turizmi në nock out! Qeveria luan turistash

Read Next

Berisha: 1 km rrugë në aksin Ibë-Farkë, Rama e ndërtoi me 30 mln euro