Digjet makina në Rrugën e Arbrit

Një makinë është shkrumbuar në Rrugën e Arbrit.

Ngjarja ka ndodhur afër Bypass-it të Murrizit në fshatin Xibër-Murrizë.

Automjeti tip ‘Audi’ ka marrë flakë në një zonë malore.

Sipas asaj që raportohet në media, nuk ka pasur asnjë të plagosur.

Aktualisht policia po heton rreth ngjarjes në fjalë dhe shkaqeve që shkaktuan zjarrin.

Read Previous

“Votën ose kokën”/ Berisha publikon AUDION: Si u kërcënua 80 vjeçari në Mat

Read Next

Përmbytjet në Itali/ Meloni largohet nga samiti i G7 për të vizituar zonat e prekura

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *