Digjet gjatë natës një makinë në Shkodër

Një automjet është djegur gjatë natës që lamë pas në një lagje të qytetit Shkodrës.

Policia bën me dije se paraprakisht, dyshohet se për shkak të një defekti teknik, është shkrumbuar një automjet në pronësi të shtetasit R. B., 67 vjeç.

Njoftimi i policisë

Rreth orës 03:50, në lagjen “Manush Alimani”, dyshohet se është djegur aksidentalisht, për shkak të një defekti teknik, një automjet në pronësi të shtetasit R. B., 67 vjeç.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Read Previous

Ish-kryeprokurori fiton azil politik

Read Next

Protestë dhe fushatë/ Belind Këlliçi: Do ta mund Erion Veliajn