Dibranët masakrojnë Xhelal Mziun për mos pjesëmarrjen në “Foltore”

Xhelal Mziu nuk ka marrë pjesë sot në “foltoren” e Dibrës.

Jo vetëm kaq, por në të njëjtën kohë që po zhvillohet “foltorja”, Mziu bën një publikim në Facebook në lidhje me masakrën elektorale të 25 prillit.

E menjëhershme ka qenë përgjigja e ndjekësve të Mziut në Facebook, duke e quajtur tradhëtar, të pa besë etj, thuajse 90% e komentuesve në rrejtin social kanë shfryrë pakënaqësinë e tyre dhe nuk kanë miratuar heshtjen e mos prezencën e Mziut në “foltore”.

Më poshtë mund të ndiqni disa prej komenteve të bëra në statusin e Xhelalit:

 

 

Read Previous

Brukseli kërkon arrestime në radhët e pushtetarëve në Shqipëri, zbulohet kërkesat e fortë për SPAK

Read Next

Studimi i CDC tregon se vaksina Pfizer është 93% efektive kundër shtrimit në spital për moshat 12 deri në 18 vjeç