Delegacioni nga Senati Amerikan takim me Lulzim Bashën

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, po zhvillon një takim, që prej orës 15:20, me një delegacion nga Senati Amerikan. Delegacioni shoqërohet edhe nga Ambasadorja e SHBA në Tiranë.

Ka qenë nënkryetarja e PD Jorida Tabaku ajo që i ka pritur nga jashtë selisë e më pas e ka shoqëruar ambasadoren Kim dhe delegacionin amerikan në PD.

Read Previous

Basha nga parlamenti, nuk hedh poshtë 16 vite bashkëpunimi me Berishën

Read Next

Senati Francez kundër vaksinimit të detyrueshëm