Del nga rruga automjeti në Krujë, plagoset rëndë drejtuesi

Read Previous

Covid/ Dy të vdekur dhe mijëra të infektuar në vend

Read Next

Sali Berisha ka 10 vjet në opozitë. Asnjë akuzë zyrtare, asnjë fakt dhe asnjë provë