Cikalleshi protagonist në Arabinë Saudite, gol pas 20 minutash lojë

Sokol Cikalleshi është bërë protagonist në sfidën e Kupës që skuadra e tij Al Khalej po luan me Al Feihan.

Në minutën e 19’, sulmuesi i Kombëtares shqiptare merr një top të bukur pranë zonës dhe me një goditje me të majtën dërgon topin në rrjetë.

Ky ishte goli i dytë për Cikalleshin në aventurën e tij të re në Arabinë Saudite, në 9 ndeshje të luajtura./Panorama Sport

Read Previous

EULEX: Situata e sigurisë në veri të Kosovës shqetësuese dhe e tensionuar

Read Next

Berisha mbledh Këshillin Kombëtar të PD-së: U përdorën të gjitha mjetet që PD të vendosej nën kontrollin e qeverisë