1. Home
  2. Lajme

Category: Më-the-të-thashë

Rama takon “Kumbarin” në Nju Jork

Rama takon “Kumbarin” në Nju Jork

Kryeministri Rama ka vazhduar edhe ditën e sotme serinë e postimeve në Facebook, nga takimet që po zhvillon me politikanë e biznesmenë të ndryshëm gjatë qëndrimit në Nju Jork, ku po merr pjesë në sesionin

Read More
Katedralja Notre Dame, gati për t’u rindërtuar.

Katedralja Notre Dame, gati për t’u rindërtuar.

Duket se ka një interes të madh për rindërtimin e katedrales ikonike Notre Dame, e cila në pranverën e vitit 2019 u godit nga një zjarr i dhunshëm. Kjo vërehet nga mbledhja e donacioneve të

Read More
A mos po na e merr NATO liderin?

A mos po na e merr NATO liderin?

Prej kohësh po flitet nëpër koridoret e Tiranës se Rama synon postin e Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s. Me propizim të Turqisë dhe mbështetje të fortë të lobeve në SHBA dhe vetë Departamentit të Shtetit

Read More
Gruaja e Llallës nxjerr gishtin

Gruaja e Llallës nxjerr gishtin

Një foto e cila po qarkullon në rrjetet sociale që prej pasdites së sotme, ku një grua e cila sapo del nja një automjet luksoz, u tregon gishtin e mesit gazetarëve, thuhet se është bashkëshortja

Read More