1. Home
  2. Më-the-të-thashë

Category: Më-the-të-thashë

Meri Shehu: Kam shëruar Berlusconin!

Meri Shehu: Kam shëruar Berlusconin!

Meri Shehu konkurrentja e “Big Brother VIP3” gjatë bisedës së zhvilluar me banorët ka treguar një histori që nuk u besua shumë nga ata. Ajo tha se ka takuar Silvio Berlusconin në Romë, e më

Read More
Shpërthen debati në BBV3 mes Roza Latit dhe Jul Dedës

Shpërthen debati në BBV3 mes Roza Latit dhe Jul Dedës

Një ndër debatet që ka shpërthyer në BBV3 ka qenë ai i Roza Latit dhe Jul Dedës, ku ky i fundit shprehet se publiku e ka sharë Rozën. Roza Lati është prekur nga kjo deklaratë

Read More
Publikohet lista e banorëve të “Big Brother VIP 3”

Publikohet lista e banorëve të “Big Brother VIP 3”

Vetëm pak ditë na ndajnë nga e shtuna, kur nis edhe edicioni i tretë i “Big Brother VIP Albania”. Gjatë këtyre javëve janë aluduar shumë emra që do jenë pjesë e shtëpisë së famshme dhe

Read More
Tradhtia shkak i ndarjes? Historia e dashurisë e Princ Lekës dhe problemet me Elia Zaharinë!

Tradhtia shkak i ndarjes? Historia e dashurisë e Princ Lekës dhe problemet me Elia Zaharinë!

Prej javësh po përflitej për një ndarje mes Elia Zaharias dhe Princ Lekës. Çifti, i cili si cilësohej ndër më jetëgjatët, duket se i ka dhënë fund martesës së tyre. Mësohet se Elia Zaharia dhe

Read More
Princ Leka dhe Elia Zaharia publikojnë kartolinën e Krishtlindjes të ndarë

Princ Leka dhe Elia Zaharia publikojnë kartolinën e Krishtlindjes të ndarë

Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë publikuar kartolinën e Krishtlindjes, e cila është kthyer tashmë në një traditë, por ndryshe nga vitet e tjera këtë herë vetëm me vajzën e tyre. Në këtë mënyrë është

Read More
Një tjetër ndarje në showbizin shqiptar?/ Përflitet se Gaz Paja i ka dhënë fund martesës

Një tjetër ndarje në showbizin shqiptar?/ Përflitet se Gaz Paja i ka dhënë fund martesës

Aktori i njohur i humorit Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira Seferi duket se i kanë dhënë fund martesës. Të paktën në këtë përfundim kanë çuar disa detaje. Si fillim postimet e aktorit me

Read More
Sëmundja e Celine Dion është përkeqësuar

Sëmundja e Celine Dion është përkeqësuar

Ka kaluar një vit që kur këngëtarja Celine Dion tregoi për herë të parë publikisht se ajo ishte diagnostikuar me sindromën e personit të ashpër, një Çrregullim i rrallë neurologjik që e pengon atë të

Read More
Pyetja që vuri në vështirësi Sara Hoxhën gjatë intervistës

Pyetja që vuri në vështirësi Sara Hoxhën gjatë intervistës

Një intervistë me Ronaldo Sharkën nuk ka shkuar aspak mirë për Sara Hoxhën, e cila është gjendur në vështirësi dhe në një situatë që s'do e donte. Gjatë premierës së filmit “5 herë jo”, Ronaldo

Read More
Filmi ‘Barbie’ në krye të nominimeve për Globin e Artë

Filmi ‘Barbie’ në krye të nominimeve për Globin e Artë

Filmi “Barbie” është në krye të listës së nominimeve për çmimet e Globit të Artë të Hollivudit (Golden Globe), pasi u nominua në nëntë kategori, duke e lënë mbrapa dramën historike “Oppenheimer” me tetë nominime.

Read More
Hije skandali në Festivalin e RTSH-së/Nga konfliktet e brendshme te tërheqja nga gara e disa këngëtarëve

Hije skandali në Festivalin e RTSH-së/Nga konfliktet e brendshme te tërheqja nga gara e disa këngëtarëve

Prej javësh situata brenda ambienteve të RTSH duket e ngarkuar. Problemet e para dolën në pah, ku disa artistë u tërhoqën nga gara për Festivalin e fundvitit. Konkretisht, Samanta Karavella dhe Kejsi Tola hoqën dorë

Read More