Bylykbashi: Më 14 maj durrasakët të ndëshkojnë arrogancën e atyre që qeverisin Durrësin

Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ndodhet në Durrës ku prezantoi kandidatin e koalicionit “Bashkë fitojmë”  në zgjedhjet vendore, Igli Cara.

Berisha shoqërohej nga drejtuesi politik i qarkut, Oerd Bylykbashi, kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe deputetja Albana Vokshi. Depueti Ferdinand Xhaferaj nuk ishte i pranishëm në sallë.

Bylykbashi tha se më 14 maj durrasakët kanë një detyrë, të votojnë për të ndërshkuar pandëshkueshmërinë dhe arrogancën e personave që qeverisin Durrësin.

Read Previous

“Taksa mafioze me parkingjet”, Vasili: Qytetarët e Tiranës në agresion nga banditët e Erion Veliajt

Read Next

Meta: Igli Cara është shpëtimtari i Durrësit, më 14 maj i themi PO ndryshimit