Britney Spears u “kërkon” falje djemve për sjelljet e saj publike

Britney Spears u ka kërkuar së fundmi falje djemve të saj Sean, 16, dhe Jayden, 15 vjeç, për mënyrën se si postimet e saj në rrjetet sociale i bëjnë ata të “ndihen” keq.

“Nuk kam qenë në gjendje të postoj familjen time të dashur… sido që të jetë, më vjen shumë keq fëmijë që vazhdoj të bëj mediat sociale. Më vjen keq që mendoni se e bëj për vëmendje… Më vjen keq për mënyrën se si ndiheni… por e dini cfarë ???? Unë do vazhdojë të publikojë”, shkroi ajo.

Në intervistën me Daphne Barak, djali i saj Jayden e bëri të qartë qëndrimin e tij në lidhje me llogarinë e Britney në Instagram që rregullisht përfshin video kërcimi, postime me bikini dhe më shumë.

“Duket sikur ajo duhet të vendosë diçka në Instagram për të tërhequr vëmendjen”, tha 15-vjeçari. “Kjo ka vazhduar për vite me rradhë, dhe ka shumë mundësi që kjo të mos ndalet kurrë, por unë shpresoj , ndoshta ajo do ta bëjë.”

Me sa duket ka pasur një përçarje mes Spears dhe dy djemve muajt e fundit, pasi ata nuk ishin gjithashtu të pranishëm në dasmën e saj me Sam Asghari në qershor.

Jayden shpjegoi se “nuk ishte koha e mirë për të shkuar” mes ndarjes së vazhdueshme midis nënës së tij dhe pjesës tjetër të familjes së saj pas përfundimit të konservatorit.

“Nuk po them se nuk jam i lumtur për të, jam vërtet i lumtur për ta, por ajo nuk e ftoi të gjithë familjen dhe nëse do të ishim unë dhe Preston, nuk mendoj se gjërat do të kishin shkuar mirë,” shtoi ai.

Jayden, megjithatë deklaroi se marrëdhënia e tyre mund të riparohet.

“Ne të dy kemi kaluar aq shumë presion në të kaluarën, saqë ky është vendi ynë i sigurt tani, për të përpunuar të gjitha traumat emocionale që kemi kaluar.Unë 100% mendoj se kjo mund të rregullohet sigurisht. Thjesht do të marrë shumë kohë dhe përpjekje… Unë me të vërtetë dua ta shoh atë përsëri”, përfundoi djali.

Menjëherë pas intervistës, këngëtarja u përgjigj duke thënë: Dashuria ime për fëmijët e mi ka kufij dhe më trishton thellësisht kur dëgjoj nga ai se unë nuk i plotësojë pritshmëritë e tij. Ndoshta një ditë mund të takohemi ballë për ballë dhe të flasim hapur për këtë!!!”

Read Previous

Deklarata e priftit grek trondit opinionin: Asnjë grua nuk përdhunohet pa dashur ajo vetë

Read Next

Rama ia ngec Ballkanin e Hapur Merkelit: U frymëzuam prej saj